Všechny kategorie
EN

Join semookii and make your business more profitable

Staňte se prodejcem

oddaný našim partnerům

Vysoká zisková marže

Váš úspěch je naším úspěchem. Rozvíjejte své podnikání rychleji a získejte větší podíl na trhu s atraktivnější MSRP podle konkurenční ceny a provizí z každého prodeje Semookii.

Produkty narušující trh

Náš výzkumný a vývojový tým má více než 25 let komplexních zkušeností s návrhem bateriových systémů. Stále investujeme do špičkové technologie a výroby bateriových úložných systémů. Díky vlastní výrobní lince a přísné kontrole kvality společnost Semookii zaručuje cenově dostupná výkonná energetická řešení typu head-to-head a poskytuje 12měsíční záruku na produkt.

Skladové zásoby a krátká dodací lhůta

Při zachování krátkých dodacích lhůt na váš vyrobený produkt plníme náš závazek k úspěšnému obchodnímu zastoupení tím, že skladujeme zdravé zásoby nejprodávanějších produktů pro naléhavé potřeby.

Ochrana území

Můžete si vybrat, zda budete naším výhradním / nevýhradním prodejcem. Semookii stále roste po celém světě, přesto nevěříme v přesycenost sítí prodejců. Snažíme se poskytovat jednoduchá, flexibilní a vzájemně výhodná řešení pro jakékoli partnerství a obchodní zastoupení.

Průběžná podpora

Poskytujeme profesionální marketingové materiály, včetně kompletního katalogu, produktového listu a webové prezentace s vyhledávačem prodejců a potenciálními zákazníky přímo do vašeho podnikání, stejně jako průběžná technická školení, poprodejní podporu, nejnovější zprávy o produktech a technologiích atd.

Rozsáhlý trh

ceněné produkty

dotaz na distribuci a partnerství

Děkujeme za váš zájem stát se autorizovaným prodejcem Semookii. Pošlete nám prosím zprávu vyplněním níže uvedeného formuláře a my se vám brzy ozveme.

TOP