Všechny kategorie
EN

O nás

Věříme ve svět, kde je čistá energie dostupná kdekoli a kdykoli.

Věříme v diverzifikovanou interpretaci Života, ve které je každý osvobozen od nedostatku energie, aby mohl prozkoumat své způsoby životního stylu a vlastní bytí.

Věříme, že bezpečnost je nejvyšší prioritou. S více než 25letými týmy výzkumu a vývoje, které se zaměřují na navrhování systémů pro ukládání energie z baterií, jsme odhodláni poskytovat spolehlivou energii, stabilní výkon systému a bezpečné produkty.


Semookii, značka MPMC


JAK TO ZAČALO

Semookii is a leading manufacturer of solar energy solutions and portable power solutions, specializing in the design and production of high-quality power banks, solar panels, solar panels, inverters, and other solar energy solutions. Our products are designed to provide reliable, efficient, and cost-effective solar energy for residential, commercial, and industrial applications.


By optimizing solar power, wind turbines, diesel power, lithium-ion batteries, and energy storage system,Semookii has offered state-of-the-art integrated/distributed energy solutions both on and off the grid in many applications, including mining, telecommunication, rental, construction, off-shore, and so on. For 14 years MPMC has successfully exported power generation products to over 120 countries, established holding subsidiaries and offices in the USA, South Africa, DOM, UK, UAE, and China, and has won a fair reputation for a trusted manufacturer and faithful partner.


V roce 2021 vybudovala společnost MPMC novou výrobní linku na lithium-iontové baterie v čínském Jiangsu a zrodil se Semookii. Cílem společnosti Semookii je pomoci dosáhnout uhlíkové neutrality, vytvořit čistší a chytřejší řešení pro výrobu energie pro zákazníky, je mladá, výkonná a VŽDY ODPOVĚDNÁ.


VŠE JE O KVALITĚ


Semookii, zděděná přísná politika systému kontroly kvality od MPMC, má přísný proces kontroly kvality. Pro každou šarži produktů existují záznamy o výrobní lince, které sledují podmínky výroby a testování v reálném čase. Data budou uchována pro dlouhodobé pozorování a zaručí jednotnost, což snižuje výskyt vadných produktů se špatným vzhledem.


Každý produkt Semookii využívá dobře známé značkové bateriové články, odolnou strukturu a materiály s dlouhou životností. Semookii se věnuje tomu, aby byli zákazníci spokojeni s efektivním systémem skladování energie, neustálými inovacemi a postupným zlepšováním.


TOP